V pátek 5. června jsme celá škola vyrazili na výlet. Našim cílem byl Rezort Březová u Rokytnice nad Rokytnou. Počasí
V pátek 5. června jsme celá škola vyrazili na výlet. Našim cílem byl Rezort Březová u Rokytnice nad Rokytnou. Počasí
V průběhu roku tvoříme s dětmi mnoho dárků. Na Vánoce, k Valentýna, den Matek …. Tentokrát to ale bylo jinak.
Naše škola je zapojena do projektu „mléko a ovoce do škol“. Součástí projektu jsou 2-3x do roka takzvané ochutnávkové koše.
V prvouce přišly na řadu i léčivé byliny, které kvetou kolem nás. Jelikož je sezona černého bezu, zkusili jsme s
S malým předstihem jsme s dětmi oslavili jejich „DEN DĚTÍ“ již v pátek. V rámci pracovních činností si děti namíchaly
Ve čtvrtek 28. května jsme opět po půl roce vyrazili na dopravní hřiště do Třebíče. Znovu jsme se procvičili v
Přišlo jaro (které se tváří jako léto), proto nemůžeme zůstat v úkrytu a vyrážíme ven. S odpolední družinou trávíme mnoho
V úterý 19.května jsme se opět zúčastnili akce pořádané DDM Třebíč. Olympiáda malých a neúplných škol přinesla znovu mnoho neuvěřitelných
V pátek 15. května proběhla v naší škole velice zajímavá návštěva. Přišel nás navštívit pan Krejčí. Velmi zajímavou formou nám